Pokój Furii
Ul. Wrotkowska 2 20-469 Lublin
570 535 057
Brak głosów

Pokój Furii

Opis miejsca: 

POKÓJ FURII (RAGE ROOM, POKÓJ DEMOLKA) TO PIERWSZE I JEDYNE TAKIE MIEJSCE W LUBLINIE!

Zastanawiacie się czym jest Pokój Furii? Wyobraźcie sobie jeden z gorszych dni, kiedy roznieślibyście wszystko co macie pod ręką. Żaden problem! U nas możecie rozładować napięcie, a przede wszystkim zaznać NOWEGO RODZAJU ROZRYWKI w bezpieczny sposób.


Nasza oferta jest skierowana do osób poszukujących nowych doświadczeń, ciekawego sposobu spędzenia wolnego czasu.Otwieramy drzwi tym, którzy są zamknięci w labiryncie swoich własnych emocji i nie potrafią okiełznać frustracji, gniewu i złości. Pomagamy redukować napięcie w formie rozrywki: rozbudzającej ciekawość, co angażuje nasz umysł, wyczerpującej fizycznie, angażującej nasze ciało. 
Ważne jest to, że tym zaangażowaniem sterujemy sami. Dajemy z siebie tyle ile chcemy. To osoba przebywająca w Pokoju Furii ma kontrolę nad tym jak chce się zmęczyć, w co chce się zaangażować i jaki efekt chce uzyskać.

Nie wiesz jak spędzić wieczór ze znajomymi, wciąż brak Ci pomysłu na odjechany prezent, a może chcesz urozmaicić wieczór kawalerski lub panieński?

Każda osoba otrzyma nagrania z demolki. Osoby towarzyszące mogą podziwiać demolkę na telewizorze.

Zapewniamy pełny strój ochronny oraz narzędzia do niszczenia. Pokój wyposażony w sprzęty do destrukcji, można również przynieść swoje rzeczy.

Godziny otwarcia: 
Pon - Pt 16-21 Sob - Nd 12-21
Ceny: 
Od 100 zł
Udogodnienia: 
Parking
Możliwa rezerwacja
Zdjęcia: 
Podziel się: 

Nadchodzące wydarznia

Brak zgłoszonych wydarzeń w tym miejscu. Zgłoś wydarzenie korzystając z linku poniżej.

Napisz opinię

Zdjęcia
Więcej informacji
  • Pliki muszą mieć mniej niż 1 MB.
  • Dozwolone typy plików: png gif jpg jpeg.