Natura w Lublinie

0

Park Akademicki znajduje się na terenie miasteczka uniwersyteckiego, a powstał w miejscu Ogrodu Botanicznego, który istniał tam od 1946 do 1965 roku .

Między Głęboką, i Sowińskiego, Lublin
Brak telefonu.
0

Mini ZOO w Leonowie koło Lublina to miejsce gdzie żyją zwierżęta z różnych kontynentów. Możesz zobaczyć zwierzaki z Afryki, Azji, Ameryki Południowej i Australii.

Spacerowa 6, 21-025 Niemce
+ 48 796 894 398 lub 795 513 315
5

Ogród saski w Lublinie jest niesamowicie klimatycznym miejscem i o każdej porze roku doskonale służy spacerowiczom uciekającym od miejskiego zgiegłku.

Aleje Racławickie 1 Lublin
brak numeru telefonu
0

Las Dąbrowa jest położony w południowej części Lublina. To bardzo ciekawe tereny rekreacyjne w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego.

Osmolicka, Lublin
brak telefonu
0

Park Ludowy  jest położony  nad rzeką  Bystrzycą i ma  powierzchnię około 28 ha. Powstał w latach 50-tych XX wieku.

(parking Targów Lublin) Dworcowa 11, Lublin, Polska
brak telefonu
3

Zalew zemborzycki to duży zbiornik wodny połony w granicach miasta Lublina. Doskonałe miejsce do wypoczynku, wędkowania i sportów wodnych.

Żeglarska, Lublin
brak telefonu
0

Za Politechniką Lubelską i jej akademikami znajduje się plac parkingowy, tereny zielone i korty tenisowe.

Nadbystrzycka 38, Lublin
brak telefonu
0

 Park im. Jana Pawła II park położony w dzielnicy Czuby. W parku dostępne są place zabaw dla dzieci, amfiteatr i boiska sportowe. Przez park przebiega ścieżka rowerowa.

Wzdłuż ulicy Jana Pawła II, Lublin
Brak telefonu.
4

Wąwóz to tereny zielone, o charakterystycznym ukształtowaniu położone pomiędzy dzielnicami Czuby i LSM. Jest to miejsce doskonałe na spacerów, piknik, bieganie, jazdę rozwerem.

Między ulicami Filaretów i Armii Krajowej
brak telefonu
5

Ogród botaniczny Lublina jest położony na ponad 20 hektarach, w dolinie rzeki Czechówki. Wizyta w ogrodzie przenosi Cię do magicznego świata roślin i pozostawia niezapomniane wrażenia.

ul. Sławinkowska 3 20-810 Lublin (wejście od ul.Willowej)
+48 81 743 49 00 lub 81 743 49 45