Koncert Festa Italiana 2017

Koncert Festa Italiana już od 18:00 w sobotę 9 września 2017 roku na stadionie Arena Lublin. Koncerty zagrają:  Albano & Romina Power z akompaniamentem orkiestry symfonicznej, Drupi, Sabrina.
W rolę gospodarza wieczoru wcieli się Stefano Terrazzino. Bilety od 39 do 299 złotych są już w sprzedaży. Największa w Polsce, impreza kultury włoskiej - muzyki i jedzenia, coś dla ducha i ciała. 

Koncert Festa Italiana jest zwieńczeniem Europejskiego Festiwalu Smaku w Lublinie, którego tegorocznym motywem przewodnim będzie kuchnia włoska. 
Koncertowi będzie towarzyszyła cała włoska strefa kulinarna. We wszystkich punkach gastronomicznych na terenie stadionu w czasie imprezy będzie można nabyć przekąski i dania w stylu włoskim.

Ceny biletów na trybunach rozpoczynają się już od 39 zł.
Wejściówki na płytę stadionu kosztują od 79 zł do 199 zł (w sektorze Golden Circle – przed samą sceną).
VIP Gold – 299 zł –  miejsce w sektorze VIP Areny Lublin (trybuny i restauracja), pełny catering w stylu włoskim, z przekąskami i gorącymi daniami (sałatki, makarony, włoskie sery, wędliny i mięsa czy pizzę) oraz szeroką ofertę alkoholi, włoskich kaw i napojów bezalkoholowych typu limonczello.
VIP Silver (trybuny) – za 199 zł – włoskie przekąski (w stylu sałatek, makaronów czy mini-pizzy)oraz piwo.
 

Podziel się: 
Data wydarzenia: 
sobota, Wrzesień 9, 2017
Miejsce wydarzenia: 
Rodzaj wydarzenia: 
Muzyczne

Napisz opinię